Szkolenia na temat odżywek i suplementów diety dla trenujących fitness

Organizowane przez nas szkolenia poświęcone się między innymi odżywkom oraz suplementom diety, które są obecnie powszechnie wykorzystywane przez sportowców. W trakcie swojej wieloletniej pracy niejednokrotnie przekonaliśmy się o tym, jak złe skutki może mieć wybór niewłaściwych preparatów. Z tego względu zachęcamy wszystkich sportowców do uczestnictwa w zajęciach poświęconych tej tematyce.

W trakcie zajęć wyjaśniamy, dlaczego należy kupować wyłącznie legalne preparaty, pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Przedstawiamy negatywne skutki przyjmowania „cudownych” środków, których producenci działają na granicy prawa. Jednocześnie prezentujemy uczestnikom szkolenia dobre odżywki i suplementy diety, które można stosować bez obaw o swoje zdrowie. Skupiamy się między innymi na preparatach aminokwasowych, których wybór okazuje się niekiedy bardzo skomplikowany. Zwracamy również uwagę na boostery treningowe, które pozwalają na dłuższe i bardziej efektywne treningi. Dodatkowo wskazujemy na najlepsze preparaty dla osób, które są zainteresowane redukcją nadmiernej tkanki tłuszczowej bądź zwiększeniem masy mięśniowej.

fitness-808922_1280

Na takie szkolenia zapraszamy przede wszystkim sportowców, którzy sięgają po odżywki i suplementy diety oraz tych, których powstrzymują przed tym obawy związane z brakiem wiedzy na temat efektów ich stosowania. Do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach zachęcamy również wszystkich dietetyków, którzy nie wiedzą, jakie preparaty warto polecić zgłaszającym się do nich sportowcom.