Dlaczego warto brać udział w naszych szkoleniach

Uczestnictwo w organizowanych przez nas szkoleniach to przede wszystkim szansa na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie fitnessu oraz dietetyki, a przede wszystkim prawidłowego odżywiania sportowców. Przekazywana w trakcie szkolenia wiedza przydatna jest głównie dla osób uprawiających fitness, trenerów oraz dietetyków.

Zwracamy szczególną uwagę na to, w jaki sposób wprowadzić właściwe zasady żywieniowe, aby efektem tych działań nie było zniechęcenie sportowca do nowych posiłków. Postępowanie zgodnie z naszymi instrukcjami pozwala przekonać się, że jedzenie może być zdrowe, a zarazem sprawiać przyjemność. Na naszych zajęciach szczególną uwagę poświęcamy również suplementom diety i odżywkom, po które sięga większość sportowców. Dzięki temu uczestniczy szkolenia wiedzą, w jaki sposób wybierać skuteczne, a jednocześnie bezpieczne preparaty. Analizujemy na przykład działanie różnych suplementów aminokwasowych, co sprawia, że każda osoba uprawiająca fitness może wybrać spośród nich ten, który jest dla niej najbardziej odpowiedni.

push-ups-888024_1280

W szkoleniach może wziąć udział każdy człowiek, którego interesuje poruszana podczas zajęć tematyka. Do skorzystania z naszej oferty w szczególny sposób zachęcamy trenerów personalnych, którzy powinni zapewnić swoim podopiecznym kompleksową pomoc, także w zakresie porad żywieniowych. Zapraszamy również dietetyków, którzy do tej pory nie mieli okazji zdobyć rzetelnej wiedzy na temat prawidłowego odżywiania sportowców uprawiających takie dyscypliny jak fitness.